OFERTA DLA GRUP

Oferta dla grup

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę atrakcyjnej wycieczki do parku linowego położonego w malowniczej miejscowości Siary. Wycieczka, którą proponujemy uczniom Państwa szkoły, pozwala połączyć elementy nauki o przyrodzie z zabawą na terenie parku.

Park linowy Krzywa to doskonała forma rozrywki dla uczniów, którzy poszukują nowych wrażeń z dużą dozą adrenaliny i chcą w aktywny sposób spędzać swój czas.

Uczestnicy programów linowych uczą się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamują barierę leku wysokości czy strachu. Uczniowie pokonują szereg przeszkód rozwieszonych między drzewami. Specjalna trasa linowa "mała" przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

Trasa składa się z drewnianych domków budowanych na drzewach oraz łatwych, kolorowych i zabezpieczonych przed upadkiem z wysokości przeszkód linowych. Na tej trasie dzieci nie muszą posługiwać się żadnym sprzętem alpinistycznym. Zabezpieczenie stanowią tu atestowane siatki chroniące przed upadkiem.

Proponujemy Państwu poza rekreacją również funkcję rozwojową i dydaktyczną umożliwiającą naukę poprzez doświadczenie.
Pod czujnym okiem instruktorów uczestnicy będą mogli spróbować zmierzyć się z wyzwaniami znajdującymi się na trasach linowych oraz doświadczyć na własnej skórze tego cudownego uczucia pokonania lęku. U nas nabiorą siły i wiary w to, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Jeśli uznacie Państwo, że nasza oferta jest godna uwagi, zapraszamy codziennie.

Kontakt i rezerwacja: 517 869 388

Rezerwacja grup zorganizowanych minimum 2 dni wcześniej.
Do dyspozycji odwiedzających Park jest parking, boisko do piłki siatkowej.

Zapraszamy serdecznie do naszego Parku Linowego!